Geocaching Mega Event, West Bend Cache BA $ H

Žije niečo viac ako hodinu West Bend, Wisconsin, Geocaching Capitol z Midwest ™, geocaching raj je doslova v našom dvore. S viac ako 800 registrovanými kontajnermi GeoCache skrytými v okruhu 15 míľ od centra mesta je West Bend úžasnou oblasťou na vyskúšanie športu alebo zistenie, aké početné nájdete za jeden deň. West Bend s cachami od zimných hodnôt až po priateľské k deťom, náročné a dostupné iba loďou, poskytuje West Bend niečo pre každého.

Geokids z Wisconsinu

Pred niekoľkými týždňami, West Bent, nasadil svoj 4. ročník West Bend 1 000 dolárov za víkend – víkend geocaching mega – rezervovali sme hotelovú izbu, prijali sme niektorých priateľov a zamierili na západ. Vďaka 604 tímom z blízkej a vzdialenej prihlásenia do účasti, vyrovnávacia pamäť 1 000 dolárov BA $ H ľahko splnila kritériá pre mega udalosť (500 alebo oveľa viac tímov súčasne prihlásenia na geokachingovú udalosť). Jedna zo siedmich mega-udalostí 2011 v Spojených štátoch a 15 na svete, udalosť West Bend nazýva Regner Community Park jeho stálym „Ground Zero“ (niektoré mega udalosti, ako sú miesta Geowoodstock premiestňovanie z medziročného roka).

Geokrowd v pavilóne Regner Park

Po registrácii v pavilóne Regner Community Park sa zúčastnené tímy dostali oficiálny program, hracie karty a vstupné formuláre pre Geogolf, GeoCacher Bingo a hlasovacie hlasovacie lístky pre súťaž Creative Cache Container Contest. Pomenovali vyrovnávaciu pamäť BA $ h vo výške 1 000 dolárov z dôvodu 1 000 dolárov v hotovosti a dodatočných cien udelených druhý deň. Vstupenky na tomboly sa udeľujú tímom na základe počtu nálezov (šesťdesiatšesť nových geocachov spustených pre podujatie 2011 obsahovalo pečiatku alebo Kódové slovo, ktoré sa majú zaznamenať na hracej karte a overené oficiálnymi dobrovoľníkmi udalostí, aby ste získali ďalšie vstupenky).

S plánovanými príležitosťami byť sociálnymi (napríklad výmenou Pathtags and Trackables v piatok večer „Zoznámte sa a pozdraviť“), tajné a tajomstvo, ktoré sa zvyčajne spájajú s geocachingom zariadenie. Napriek väčšinou daždivej predpovedi boli poncho naložené masy ľudí, ktorí smerujú, jednostranne, do lesa a von z lesa. Táto fotografia (urobené chvíle predtým, ako Matka príroda vytiahla zástrčku na obrovskej vani na oblohe) ukazuje jeden tím, ktorý čaká na to, aby sa druhý podpisoval, známka a opätovné skrytie inak šikovne skrytého kontajnera, keď sa náš tím dostane do radu.

Odomknutie záhadnej hrude

Keď sme sa nikdy nezúčastnili na mega podujatí a inak sociálnej osobe, sme milovali príležitosť stretnúť sa s inými rodinami geocachingu a hovoriť s ľuďmi zo susedných štátov a na polceste po celom svete. Na víkendové slávnosti sa pridali vedľajšie podujatia, vrátane post-bashovej párty v krčme a grilu v nedeľu ráno a raňajky, ktoré organizuje Združenie Geocaching Wisconsin Geocaching.

Počas čakania na výkresy a skupinovú fotografiu, deti sa občerstvili na popcorne a vyskúšali svoje šťastie pri otváraní truhle s pokladom. Predajcovia z Magellanu, Geomate.jr, nenechávajú žiadne stopy a Firemonkeeho cache skrinky mali stany a stoly a Groundpseak dokonca poslal na víkend Lakkeyho z Lilypadu. Víkend, ktorý si pamätáme a plánujeme v roku 2012, sme radi, že máme v našom tímovom profile West Bend 1 000 dolárov vyrovnávacia pamäť BA $ H Mega Event Souvenír. Pre oveľa viac informácií tu je odkaz na môj príbeh pred udalosťou v časopise Wisconsin State Journal. Na Facebooku a Twitteri nájdete aj Cache West Bend Cache BA $ H.

Geocaching na cyklistickej ceste

Šťastné ukladanie do vyrovnávacej pamäte!

Súvisiaci

Geocaching na Havaji: Zemská vyrovnávacia pamäť v Diamond Head State Monument v Honolulu, O’AHUwith plánuje zarobiť Havajský štátny geocachingový suvenír na našom rodinnom úteku do stredu Tichého oceánu, konzultovali sme s Geocaching.com s rôznymi typmi vyrovnáva Povolené na dostatočné vzdelávacie príležitosti na O’ahu aj na Big Islande. Ako by to malo šťastie, diamantová hlava …
12. novembra 2012 v „Geocaching“

Top 5 St. Patrick’s Day Family Destinationsmarch 17 je Deň sv. Patty a stále je čas naplánovať výlet. Jedzte si teda svoje šťastné kúzla, zabaľte si dudy a začnite hľadať dúhy a škriatkovia! Vybrali sme si päť úžasných miest, aby sme si vzali Riverdance!
6. marca 2011 v „Post hostí“

Helena, Montana Geotour: Tharovo zlato v nich v nich upozornenie Thar Hillsspoiller! Tento príspevok obsahuje informácie a fotografie o kontajneroch GeoCache skryté v Helene v Montane ako súčasť oficiálneho geotouru mesta. Ak ich chcete nájsť sami, možno budete chcieť prestať čítať hneď teraz. Keď sa to týka plánovania rodinnej dovolenky, veľa ľudí sa pozerá na…
15. októbra 2014 v „Geocaching“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post