Kde zostať v Phukete pre romantiku – Sala Resort a Medspa

Sala Phuket Hotel je samotná definícia Thajskej romantiky a tajomstva. Od súkromia vily pri bazéne až po slnko zapadajúce cez Andamanské more je Sala Phuket najvyššou medovou cestou a romantickým cieľom.

Na severozápadnom návrhu ostrovu Phuket, najväčšieho thajského ostrova, Sala a Mai Khao Beach je o súkromí a romantike. Je to dlhá cesta od párty zón, ktoré majú tendenciu dávať Phuketovi zlé meno – alebo dobré meno v závislosti od toho, čo chcete!

Sala je izolovaná od okresu južnej strany v Patongu asi 60 km národných parkov a pobrežia. Je to však pohodlne blízko letiska a len asi 5 km od mosta vedúceho pevninu. Nie, že by ste sa chceli veľa premiestniť, keď dorazíte do Sala!

Od elegantne recepcie s nízkym kľúčom, ktorý sa otvára do plytkej vody, sme sa ukázali na náš dovolenkový dom zasunutý do jednej z ciest vedúcich na pláž.

A keď sa prihlásite, hostiteľ vás požiada, aby ste si vybrali preferovanú vôňu telového mlieka, mydla a – najlepšie zo všetkého – podľa vášho výberu vankúša. Vynášajú malú miniatúru každého typu vankúša, aby ste cítili, ako sú.

Pani R išla na stredne pevnosť vankúš mikro hodvábu a kúpil som si pevnú luxusnú husa dole. Existujú tiež možnosti pohánky a masáže obrysu.

Zostať tu je vynikajúci zážitok od začiatku do konca.

Hotel Sala Phuket

Vo vnútri letoviska

Existuje tu 7 rôznych typov ubytovania, všetko s rovnakým charakteristickým štýlom tohto luxusného letoviska. Do niektorých z nich nám bolo povolené rýchlo nahliadnuť a všetci boli úžasní.

Každá izba má svoj vlastný súkromný bazén okrem luxusných balkónových izieb, ktoré majú namiesto toho obrovské vonkajšie kúpele.

Ostatné sú všetky vily s bazénmi a rozsahom s veľkosťou od 157 metrov štvorcových (1 700 sqf) po obrovský dovolenkový dom s prezidentským bazénom s 3 spálňami, ktorý je 619 metrov štvorcových (6 663SQF)! Všetky sú oveľa väčšie ako náš prvý byt.

A priestor v každom sa používa tak dobre. Pozrite sa na našu rýchlu prehliadku niektorých miestností tu:

V prípade pôdorysov každej z miestností si pozrite stránku SALA tu.

Náš dovolenkový dom v Sala Bazén bol úžasný

Vonkajší priestor má ležadlá Sungers, obrovskú pohovku s denným lôžkom a samozrejme bazén. Všetko je tak dobre upravené – od lustrov a obrovského zrkadla po vzorované obklady a obrovský kúpeľ.

Kúpeľňa, sprcha a toaleta sú tu tiež vonku, čo je téma v letovisku a niečo, čo vidíte veľa v Thajsku a Seázii.

Spálňa, obývacia izba a kuchynka vedľa bazéna bola rozumná veľkosť, aj keď väčšina z dovolenkového domu je otvorená, je zrejmé, že sa tu zameriava na to, aby ste boli vonku.

Toto je najmenší z vilí a vnútorný priestor je iba 40 metrov štvorcových našich pridelených 157 metrov štvorcových. Pravdepodobne by to bolo trochu stiesnené, keby sme museli zostať vo vnútri dlhú dobu. Ako to bolo, mali sme tu najlepší čas tu v našom bazéne alebo sme sa len odvíjali v obytnom priestore.

Mimo našej vily

Dôvody v Sala sú rozsiahle – zdá sa však, že nás všetci viedli späť do baru na pláži a komplexu bazéna. Vtipné to! Pláž je tu dosť strmá a – z dôvodu predchádzajúcich búrok – nebola v bezpečí na kúpanie. Normálne je to v poriadku.

Dva bazény sú tu však krásne, takže ak sa nudíte svojimi vlastnými, mali by vás títo dvaja udržať šťastnú. Keď už hovoríme o tom, bar na pláži má v ponuke potešenú hodinu s nápojmi s dvoma 2-1 a niekoľkými skvelými kokteilmi.

Odtiaľ je reštaurácia iba hop, preskočenie, skok, koleso alebo akýkoľvek iný starý typ perambulácie, ktorý by ste chceli zamestnávať. Jedlo, ktoré sa tu podávajú, je vynikajúce – ale nespoliehajte sa na zamestnancov, aby vám povedali, že ste si príliš kúpili.

Keď sa jedlá neustále blížili, pochopili sme, že to pravdepodobne prehname. Neviem, či je to dobrá alebo zlá vec, ktorú chutila tak dobre; Znamená to, že sme to všetko zjedli a po bolesti … tak pravdepodobne zlé, však? Nič polnočné poklesy v našom súkromnom bazéne sa však nevyriešili.

Raňajky tu v Sala-či už v noci pred nami alebo nie-nesmieme chýbať. Určite sme to neurobili. Rovnako ako početné hotely, aj Sala poskytuje bufet a raňajky a la carte. Na rozdiel od mnohých hotelov tu môžete (a odporúča sa).

Fajčia tu a pomaly varené grilovanie tu bravčové mäso a niektoré z nich sú uložené pre raňajkové menu. Dôrazne odporúčam vajec Benedikt, ktorý prichádza na domáci opečený croissant s veľkou časťou tohto krásneho bravčového mäsa. Úžasný.

Pre ešte viac rozmaznávania sú zariadenia MedSPA a Gym tu skvelé. Pani Romany tu mala ráno skvelú masáž (ak pôjdete pred 13:00), dostanete 25% zľavu) a máte krásny pokoj – akoby sa toto miesto dosť neodvíja!

Mimo letoviska

Salou podľa svojho dizajnu a umiestnenia nie je predpokladané, aby ste odišli. Má tu všetko pre vás, aby ste mali najromantickejší, súkromný a najpamätnejší čas.

Byť na ďalekom severozápadeOstrov, okolo Sala nie je veľa. A v rámci komplexu je to také krásne, je skutočne ťažké presvedčiť sa, že stojí za to ísť von!

Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť. Najlepšie vedľa letoviska-k tomu najlepšie, keď sa pozriete na oceán-je malý prúžok reštaurácií v štýle jastrabov, ktorý sa oplatí navštíviť. Sú lacnejšie ako reštaurácia v Sala, neočakávajte žiadne z ozdôb, ktoré dostanete v letovisku. Ale jedlo sú skvelé s čerstvými možnostiami morských plodov.

Pozdĺž pláže je tiež oveľa viac letovísk, ktoré by sa oplatilo preskúmať.

Exkurzie s Salou

Existujú tiež niekoľko možností pre exkurzie, ktoré vám môže Sala zorganizovať. Golfová scéna je tu veľmi dobrá s približne 8 kurzami v tejto oblasti. K dispozícii sú tiež rybárske výlety, výlety na lodiach a potápanie.

Ale najlepšia vec, ktorú tu môžete urobiť zďaleka, je tráviť čas so svojou láskou, odvíjaním a užívaním si krásnej služby tu v Sala.

Sala Phuket Resort and Spa

333 Moo 3 Mai Khao Beach
Okres Thalang
Phuket, Thajsko
W: malaresorts.com/phuket

FB: @Salaphuket
IG: @Salalahospitality

Čo by bolo prvá vec, ktorú robíte na takomto mieste? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky od pani Romance pomocou kamery OM-D E-M5 Mark II Olympus. Zostali sme ako hostia Sala Phuketa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post