AK Monthly Rekapitulácia: September 2015

Adventurous Kate Zahŕňa pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Ak marec, máj a júl zostúpili v histórii kvôli svojmu číre hedonizmus, september bol poznačený abstinenciou.

Strávil som to väčšinou doma. každý deň tvrdo pracoval. Nevyjal jediný kvapku alkoholu. A na konci mesiaca som neurobil málo iného, kým som nezamieril do New Yorku.

Možno si myslíte, že september bol nudný mesiac. To nemohlo byť menej pravda. Tento mesiac som mal skvelý čas – pracujem! Vážne. Mal som naraz niekoľko rôznych pracovných miest a rád som bol tak zaneprázdnený.

Vzhľadom na to, že som tento mesiac robil len málo iného, ale nemám toľko fotografií, ktoré by som mohol zdieľať – takže si prosím užite si selfies a jedlá.

Navštívené destinácie

Reading, Lynn, Gloucester, Essex a Boston, Massachusetts, USA

Portsmouth, New Hampshire, USA

New York, New York, USA

Obľúbené destinácie

New York. Môj budúci domov! Som pripravený presťahovať sa do teba. Po tom, čo som strávil ďalšiu zimu v trópoch, to je …

Portsmouth. Mám toľko lásky k tomuto nepredvídateľnému mestečku.

Boston. Nič lepšie ako jesť vonku v letnú noc v Bostone!

Vrcholy

Dobrý deň, nové vlasy! Po celé roky som bol jednostranným šiestimi mesiacmi a ničmi, čiastočne kvôli mojim cestám, ale rozhodol som sa veci prepnúť.

Tentoraz: oveľa blonder viac ombre s vrcholmi a ja som dostal keratínovú liečbu. Toto je prvýkrát, čo som kedy chemicky opravil zarovnanie vlasov – a som šokovaný tým, aké hladké a priame sú moje vlasy, aj keď vzduch vyschne!

Počul som, že keratín môže byť zasiahnutý alebo zmeškaný, a vy chcete ísť na miesto, ktoré sa na to zameriava, takže namiesto jedného z všadeprítomných nízkonákladových grouponov, išiel som do Keratin Lounge na Manhattane. Priekopníkom lasio keratín, majú niekoľko druhov keratínových ošetrení a ja som dostal tropickú liečbu (formaldehyd bez toho, aby si zachoval najviac tela a kučery, na rozdiel od väčšiny ošetrení, ktoré musíte vymyť do 24 hodín, by malo trvať asi tri mesiace s riadnou starostlivosťou) . Všetky ošetrenia stoja 250 dolárov. Naomi bola moja stylistka a bola skvelá!

(Ak pôjdete, povedzte, že je to prvýkrát a Kate McCulley vás poslala. Získate 10% zľavu a dostanem 10% zľavu z mojej ďalšej návštevy! Tiež požiadajte o stoličku blízko otvoreného okna – výpary boli trochu Ťažko sa s nimi vyrovnať a musel som zakryť tvár, aby som držal oči pred zalievaním.)

Objavovanie úžasných nových reštaurácií v New Yorku. Vždy sa snažím vyskúšať nové miesta v New Yorku a jedol som asi tucet nových miest (moja chudobná, chudobná peňaženka), ale existuje šesť výnimočných miest, ktoré odporúčam:

Červený kohút v Harleme. Chladná reštaurácia Marcusa Samuelssona spája chute amerického juhu, Švédska a Etiópie a nemohla byť na vhodnejšom mieste na 125. ulici. Mal som vtáka na dvore (vyprážané kurča), moja sestra mala švédske mäsové gule a rozdelili sme devilované vajcia a šišky zo sladkých zemiakov. Všetci boli fantastickí!

983 (obývacia izba) v Bushwicku. Neuveriteľne útulný bar a reštaurácia s úžasným jedlom za lacné ceny Bushwick. Získajte kurča pod tehlu – toľko chuti!

Marta v Midtown East. Super chutná tenká kôra pizza – mohla som mať pre seba dva celé koláče. Pizza na huby klobásy a zločinec je skvelá; Rovnako tak je Stracciatella s Mozzarellou Buffalo.

Roberta je v Bushwicku. Ďalšie miesto na pizzu-Beyonce, Jay-Z a Clintons tu jedli. Získajte včely – je to pizza so sopressátom a medom! Nie je to v ponuke, ale vždy ho majú.

Kaviareň Breukelen v Crown Heights. Keby som býval v Crown Heights, pracoval by som tu každý deň. Úžasná káva, veľa stolov a výstupov. Dokonalosť! No, s výnimkou mena. Je to vyhlásené za Brooklyn, a to ma núti hádzať očami. Stačí to nazvať Brooklyn, Ya Hipsters.

Malé preskočenie v Bushwicku. Jedna z mojich nových obľúbených kaviarní na svete! Drobné a nevyzerá na vonkajšej strane nič, ako väčšina Bushwicku, ale zábavné, farebné a chutné miesto vo vnútri. Aj úžasné sendviče.

Denný výlet v Portsmouth. Portsmouth, malé mesto v New Hampshire, je jedným z mojich obľúbených miest v Novej Anglicku na jednodňový výlet. Existuje veľa úžasných reštaurácií, nábrežných scenérie a chladných obchodov vrátane knihy a baru, ktorá je kníhkupectvom s barom! Mal som úžasný deň a veľa dievčat sa rozprával s dvoma mojimi najlepšími kamarátmi z domu a bolo také pekné tráviť s nimi toľko času.

Objavovanie Bushwicka. Aké zvláštne zadok. Nikdy som sa neposúval medzi milujúcim a nenávidením miesta tak tvrdo a tak často – môj názor by sa zmenil hodinová! Bushwick je susedstvo v Brooklyne, vložené medzi Williamsburgom, Bed-Stuy a Ridgewoodom (ako aj niektorým komunitám, ktorým by ste sa chceli vyhnúť), a je to predtým Portorikánska/dominikánska štvrť, ktorá sa teraz stretáva Vysoké nájomné vo Williamsburgu.

Je plná skladov, čo mu dávanullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post