TNN: May Book Club: „Marco Polo nešiel tam“ od Rolf Potts

Ahoj všetci,

Rolf Potts je jedným z najslávnejších súčasných spisovateľov cestovného ruchu. Na scénu vtrhol s knihou Vagabonding, ktorý musí čítať pre prvýkrát cestujúcich. Je krstným otcom súčasného batohu.

Jeho kniha bola pre mňa významnou motiváciou, keď som začal plánovať svoju cestu – rovnako ako chápem, že to bolo pre mnohých z vás.

Ale Rolf je plodný rozprávač, ako aj jeho filozofia na tra …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získa prístup k bonusovým blogovým príspevkom. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré sú lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné úžasné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post