Vrcholom dovolenky pre domácnosť je päť Hot Springs Plavecké bazény pre domácnosti

pre väčšinu detí. Či už kempujete alebo pripravujete v päťhviezdičkovom hoteli, na konci dňa môže voda spojiť najchudobnejších súrodencov, ako aj rodičov unavených na cestách.

To znamená, že jedna vec, ktorú som objavil, keď som prišiel na koniec mojich 30 rokov, je pohŕdanie skutočne chladnou vodou. Nechajte pery mojich detí modré, avšak tieto staré kosti sú vlažné alebo vyššie. Keď sme sa v posledných rokoch prechádzali okolo západných Spojených štátov, hľadali sme bazény, ktoré vyhrievali mama Zem.

Od Evan’s Plunge in Hot Springs, Južná Dakota po bazén Glenwood Hot Springs v Glenwoode, Colorado (rezervujte si váš pobyt tu), je pravdepodobné, že objavíte pohodlne teplé miesto, kde plávam v akomkoľvek type regiónu vyvinutej sopkou a pochopeným. pre geotermálnu aktivitu.

Tu je päť hotingových bazénov, ktoré sme navštívili v posledných rokoch.

Oregon: Belknap Hot Springs

Belknap Hot Springs sa nachádza na rieke McKenzie v srdci pohoria Cascades. Hostia chaty majú prístup k obom bazénom, väčší z nich sú za budovou primárnej chaty a menší bazén je hore na kopci v oblasti kempingu. Neregistrovaní hostia môžu plávať v bazéne Lodge s denným priechodom (urobili sme to). Nenechávajte bez prechádzky s rozsiahlymi záhradami vrátane krásnej trikskej záhrady. Viac sa v tomto príbehu vyskúšal.

Aljaška: Chena Hot Springs

Zarezervujte si priestor priamo v Chena Hot Springs

Celoročné preferované pre návštevníkov vyšších Fairbanks, Chena Hot Springs stojí za cestu z mesta. Navštívili sme v decembri a tešili sme sa z teplých vôd domáceho bazéna v interiéri (hostia osemnásť a starší sú povolení v jazere Chena, veľkom vonkajšom horúcom jarnom bazéne). Pretože tento cieľ je takmer bez ľahkého znečistenia, je to vynikajúce miesto na hľadanie severných svetiel. Viac informácií o tom, čo vystupovať vo Fairbanks v zime v tomto príbehu.

Montana: Boulder Hot Springs

Rovnako ako Belknap Hot Springs, aj Boulder Hot Springs je ponúkaný hosťom aj denným návštevníkom. Z vonkajšieho bazéna zažívajú hostia panoramatický výhľad na Národný les Heleny a presne pochopia, ako sa špecifikácia získala reputáciou za obrovskú oblohu. Hostia si tiež môžu vychutnať vnútorné vybavenie-miestnosti, kúpele a chladné ponorenie-v šatniach špecifických pre pohlavie. Zmrzlina z mäkkého servírovania je ponúkaná z primárneho stola; Uteráky, ako aj kúpanie sa ponúka na prenájom. Viac informácií o tom, čo hrať v Helene v tomto príbehu.

Wyoming: Horúce pramene Špecifikujú park

V rámci Hot Springs Špecifikuje park v Thermopolise v Wyomingu, Špecifikovaný kúpeľový dom je bezplatný a výrazný atrakcia spojená s najväčšími minerálnymi prameňmi na svete. Zariadenie obsahuje vnútorné aj vonkajšie bazény, s vonkajším bazénom čiastočne zatieneným od slnka a dažďom. Po návšteve Hot Springs som sa cítil úplne uvoľnene, ale všimol som si, že môj kúpanie si vzal dom trochu dlhodobého minerálneho zápachu ako dlhodobý suvenír (ak ho máte), prineste si grubby. Uteráky sú ponúkané na prenájom na recepcii. Viac sa v tomto príbehu vyskúšal.

Oregon: Kah-Nee-Ta

Primárna atrakcia v oblasti Warm Springs Indian Rezervácia v regióne High Plains v centrálnom Oregone, letovisko Kah-Nee-Ta Resort & Medical Spa obsahuje plavecký bazén s dvojitou olympiou. Najväčší bazén Hot Springs, ktorý sme doteraz navštevovali, plávanie stojí za jazdu. Hostia letoviska, ako aj denné páky, si môžu vychutnať bazén, ktorý je rozdelený do rôznych regiónov (na základe hĺbky), ako aj na dvoch vodných snímkach. Viac sa v tomto príbehu vyskúšal. AKTUALIZÁCIA-Bohužiaľ, od augusta 2018 sa Kah-Nee-Ta uzavrela.

Máte uprednostňovaný bazén s horúcim jarom pre rodiny s deťmi? Zanechajte komentár nižšie.

Šťastné chodníky!

Súvisiaci

Cesta do južného Oregonského Jacksona Wellspringsevena predtým, ako sme sa presunuli na severozápadný tichomorský severozápad, začali sme kontrolovať mnoho horúcich prameňov v celom regióne, ako aj Jackson Wellsprings v južnom Oregone, bol nejaký čas v mojom zozname kontajnerov. S teplými teplotami v polovici apríla sme sa v nedeľu popoludní nahromadili do Subaru a urobili sme …
1. júna 2022in „Oregon“

Camp v Teepee v Kah-Nee-Takah-Nee-Ta Resort & Medical Spa je prominentný cieľ v oblasti rodiny v rodine v rezervácii Warm Springs Central Oregon. Naša domácnosť oslávila začiatok letnej dovolenky s trojdňovým útekom v teplých prameňoch v Browse of… menej ako dvojhodinová jazda od Portlandu, ako aj hodinu severne od Redmondu, začiatkom letnej dovolenky s trojdňovým, dvojdňovým útekom v teplých prameňoch…
28. júna 2016 v „Camping“

Horúce pramene Špecifikujú park, Thermopolis, Wyominggeotermálne atrakcie patrí mojimi preferovanými miestami, ktoré môžem vidieť na celom svete. Zažil som výhody pre zdravie a wellness, ako aj všeobecnú relaxáciu, k vám môže pridať veľké dlhé namáčanie v minerálnej vodenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post