5 aktivít priateľských k rodinám v New Yorku Central Park

Je čas, aby vaša rodina podnikla veľmi potrebný výlet a New York, New York sa stane vaším cieľom? Plánujete zábavné aktivity, ktoré môžete robiť s deťmi po príchode? Dobrou správou je, že New York nie je servisné obleky a mrakodrapy. Ukázalo sa, že existuje veľa nákladovo efektívnych, zábavných a rodín, ktoré sa majú pozrieť, a aktivity, na ktorých sa môžete zúčastniť. Začnite s týmito piatimi, všetky sa nachádzajú v Central Parku:

Zastavte sa v zoo Central Park Zoo

Zvieratá! Deti (a dospelí) milujú zvieratá. Zoologická záhrada Central Park je jedným z vrcholov Central Park, ktorý je domovom, údajne oveľa viac ako 180 rôznych druhov. Žaby bývania na mravcových farmách, tučniakoch a ďalších, zoologická záhrada je potrebné vidieť na výlete do New Yorku.

Vezmite svoje deti na hrad Belvedere

Hrad Belvedere je rozvinutá verzia obyčajného starého ihriska. Je to v skutočnej podobe hradu a je to niečo, čo si mladšie deti budú milovať, pretože rodičia môžu salónik v trávniku a vziať na slnko. Deti môžu preskúmať hrad a dokonca dodáva teleskopy s úžasným výhľadom na svoje okolie.

Kredit:

Prenajmite si bicykle a vyberte si jazdu

Je to úžasné pre nejakú veľmi potrebnú fyzickú aktivitu, najmä pre energetické deti. Môžete získať 15% zľavu na prenájom bicyklov Central Park a jazdiť okolo parku s celú rodinu bez toho, aby ste spálili dieru do peňaženky. Je to cenovo dostupný spôsob, ako dostať nejakú energiu a preskúmať Central Park oveľa viac, ako keby ste práve chodili.

Samozrejme, ak plánujete často skontrolovať New York City, môžete zvážiť investovanie do vlastného bicykla. Daveove lacné bicykle spôsobujú, že proces nákupu cenovo dostupnej bicykla bezbolestne. Nezabudnite investovať do zámku bicyklov, pretože krádež bicyklov je vždy riziko.

Prejdite sa okolo záhrady zimnej záhrady

Ak sa vy a vaša rodina obzvlášť tešíte v prírode, pozrite sa na záhradu konzervatórií. Je to krásne držané s kvetmi a prerezanými kríkmi všetkého druhu. Má fontány a polia talianskych štýlov bezplatných cyklistov na pokojnú prechádzku.

Urobte si spomienky na klzisku

Toto je najlepšia dovolenka v zime! Pozrite sa na klzisko Central Park Skating a Skate (alebo sa naučte korčuľovať) s celou rodinou. Počas týždňa vstupenky začínajú na 5 dolárov pre deti a počas prázdnin dokonca zostane otvorené. Korčuľovanie môže byť úžasnou zimnou zábavom, pretože v dôsledku nízkych teplôt je zvyčajne menej outdoorová aktivita.

Kredit:

Predtým, ako sa vydáte do Central Parku, nezabudnite skontrolovať oficiálnu webovú stránku Central Park, či nemá zoznam aktivít, udalostí, uzávierok a ďalších správ o týchto (a mnohých ďalších) atrakciách parku.

Fotografický kredit:

Súvisiaci

Najlepšie štyri spôsoby, ako zažiť NYC s deťmi tento september, je pravdepodobne najlepšou sezónou na vyskúšanie NYC, s chladnejším počasím, New Yorkers aj návštevníci preskúmajú mnohé udalosti a vonkajšie atrakcie, ktoré spoločnosť Big Apple ponúka. Ak uvažujete o výlete, zvážte tieto prvé štyri nápady na cestovný plán, aby ste sa mohli tešiť z vašich najmenších. New York …
8. september 2018 v „New York“

St. Louis, Missiouri: Prázdniny Winter Wondertime Wondertime sa nezastavia len preto, že počasie za studená. Najmä v St. Louis, mesto, ktoré vždy prijalo svoju „bránu na západ“ a pozíciu v histórii USA. S množstvom najväčších, najlepších a svetoznámych atrakcií je toho dosť na to, aby každá rodina bola zaneprázdnená …
24. februára 2011 v „Veľkých mestách“

Najlepšie miesta pre deti v San Jose, Californiawhen si myslíte o San Jose v Kalifornii Service Service v novinách sa týka mysle, ale je to tiež skrytý drahokam pre víkendový rodinný výlet. Je to najlepší cieľ pre rodiny všetkých vekových skupín, ale rodiny, ktoré sú nové na cestách s malými deťmi, budú najmä…
1. september 2015 v „veľkých mestách“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post