TNN: júnový knižný klub: „Stretnutie viery: Forest časopisy čiernej budhistickej mníšky“ podľa viery Adiele

Hej, všetci,

„Faith Adiele je mimoriadne kvalifikovaný spisovateľ cestovného ruchu, ako aj Super Super Nice – jeden z mojich preferovaných ľudí. Táto kniha„ Stretnutie viery: Forest časopisov čiernej budhistickej mníšky “, zaznamenáva jej život v Thajsku, ako aj to, ako presne ona Nakoniec bol prvou čiernou budhistickou mníškou v krajine.

Je to pozoruhodná kniha o objavovaní vašej polohy na svete. ““

– Nomadický Matt

Tu je video z našej EV …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získali prístup k blogovým príspevkom Perk. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré sú lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné pozoruhodné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post