Kučeravá párty, oslava narodenín, ako aj gin veľa

nie dlho až do Vianoc – v skutočnosti iba týždeň! Je ťažké uveriť, že je tu tak rýchlo.

Ako keby sa blížiaci sa sľub Vianoc, ako aj všetky jeho pridružené zábavy, ako aj hry nestačia na to, aby nás zaneprázdnili, tento týždeň máme okrem koncov oslavu narodenín (sú jej narodeniny) okrem nej. Hovorenie koncertu na oslave kučeravých vlasov a pravdepodobne oveľa viac gin, ako je vhodné!

Rovnako nám poskytli tie najlepšie vianočné vzory, aké kedy naši kamaráti musíte skontrolovať.

Dúfam, že sa vám páči toto pravidelné vydanie.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Dnes je Christina – pomocou klobúku s vlasovými romantickými klobúkami – na kučeravých vlasoch. Takže klobúk je nepochybne metaforický. Myslím, kto používa klobúk na vlasovú udalosť?

Je na pavilóne Bondi, pretože sa mi páči môj kučeravé vlasové festivaly, kde sa mnohé kučeravé ženy zhromažďujú, aby objavili oveľa viac o produktoch, metódach a anekdotoch, ktoré sa starajú o kučeravé kučeravé.

Nehovoriac o ťažkostiach a udalostiach spojených s tým veľa dynamického typu vlasov.

Pracuje s vlhkosťou Shea a hovorí jej „kučeravá cesta“. Je to úžasne podporujúci, potešený dav.

Táto výročná oslava sa stane výnimočným, ako aj všetci tu sa tešia na budúci rok.

Dnes sa vyskytlo veľa zjavení, pričom jedna kúsok ženy povedala Christine, že nikdy nerozumela, že je tak veľa ľudí ako ona, ako aj to, ako odteraz sa jej páčia jej kučery. Úžasný.

Ku koncu dňa sa ukážem, aby som skontroloval, čo sa deje, a aby som sa pozrel na pláž. To je veky, keď som bol posledný v Bondi. Také známe miesto v Sydney.

Bohužiaľ však nie je čas na pokles. Som si istý, že čoskoro bude ešte jedna možnosť.

Dnes oslavujeme Christinove narodeniny! Je však trochu skoro – jej skutočné narodeniny sú 18. decembra, ak si to chcete rýchlo poznamenať!

Zostavili sme záhradnú oslavu v prístave, aby sme oslávili ešte jeden rok. Máme šťastie, že poveternostné podmienky, ako aj dym, bol láskavý.

Všetko, čo požadujete na veľkú párty: Slnko, ako aj veľké ponuky ginu! Na našej poslednej ceste v zahraničí sme dostali niekoľko najväčších fliaš gin, aké sme kedy videli. Jeden je takmer 2 litre.

Z týchto nákupov sa koncepcia oslavy Gin Garden stala semenom. Rovnako ako skvelý koncept sa ukáže!

Je to ružový sprievod! Náš kamarát Ewelina, ako aj Christina sú dva ružové hrášok na večierku.

Ako ste očakávali od Christiny, taniere na jedlo sú úžasné. Má tu nejaké nápady na výrobu tanierov hodných Pinterest, ale keď portugalské koláče vyzerajú tak dobre, uľahčuje to čokoľvek.

Áno, jedlo je dobré, je to však oveľa viac o gine! Dnes som v polovici baru, čo vždy predstavuje problémy.

Keď robím nápoje pre ľudí, mám tendenciu mať politiku jedného pre vás. Rovnako ako keď je v bare okolo 30 ľudí, táto politika vás môže dostať do problémov!

Toto, moji priatelia, je Teddy. Alebo byť omnoho viac určitý Teddy Roosvelt Cavood. Má samozrejme účet Instagram – @teddyroothecavapoo – ktorý musíte absolútne sledovať.

Je to naši kamaráti Sammie, ako aj Davidovo kožušinové dieťa, ako aj to je dosť potenciálne, čo som sa kedy dotkol! Je úžasný, ako aj v nebezpečenstve, že ukradne centrum k narodeninám!

Aj keď sú Christinove narodeniny, nakoniec dostanem darček! Naši kamaráti Kathleen, ako aj Jarrod, ktorí prevádzkujú mimoriadnu obchodnú šnúru vnútorností – distribučný podnik pre remeselnícke austrálske liehoviny.

Ak sa vám páči vaša aussie whisky, gin, rum a likéry, dostaňte sa k týmto chlapcom. Sú neuveriteľné a brilantné liehovary, ktoré reprezentujú, sú vynikajúce.

Kath a Jarrod nám napriek tomu poskytli tento úžasný vianočný darček: Gin naplnené Baubles, aby sme zavesili na strom s názvom Ginglebells!

Gingle Bells je duchovným dieťaťom Lee, ako aj Jocelyn Etherington, ktorý vyrába korenia, korenie, ako aj omáčky z pôvodných austrálskych rastlín. Teraz majú tiež liehovar, ktorý by pridal k divokému kvetu Hibiscus Flower Co, ako aj na výrobu všetkého gin v týchto loptičkách!

Balenie pozostáva zo šiestich rôznych príchutí naplnených vlastným ginom liehovaru, ktoré si môžete buď potešiť z ľadu alebo vyrobiť zmiešané nápoje.

Šesť príchutí je limetkový gin prstu, kvetina hrachu B’Lure Butterfly Gin, Wattleseed Gin, Snow Chrysanthemum Gin, Pepperberry Gin, ako aj – programu – divoký kvetový gin kvetu Hibiscus.

A nebojte sa, nemusíte sa nájsť so zmiešanými nápojmi pre každú z týchto infúzií. Lee a Jocelyn to všetko pre vás urobili. V balení je miešaná nápojová karta.

Každá z osôb má vzorku zásadnej infúznej zložky zavesenú v hĺbkach borievky. Nemôžem sa dočkať, až budem prasknúť, ako aj vyskúšať pártíto. Verím, že to budú tu veľmi veselé Vianoce!

Pozrite sa na stránku Gingle Bells od spoločnosti Wild Hibiscus Co práve tu, kde nájdete oveľa viac informácií.

Je to ráno po oslave predtým. Včera večer trpím svojimi sociálnymi zručnosťami – alebo nedostatkom – za barom. Medzitým sa zdá, že Christina, ako aj náš kamarát Anton je v poriadku.

Zúčastnili sa, aby sa zbavili posledných pár pavučín nasiaknutých ginom, ako aj predvádzajú svoju najlepšiu formu. Nie zlí, chlapci.

Každý vyschne rovnako, ako ideme do blízkej kaviarne pre krmivo. Menu v Euforia v Balmaine je vždy zaujímavé. Je to už nejaký čas vzhľadom na to, že sme sa vrátili tak dobre, ako sme odmenení výnimočným lososom Bennie … alebo skôr Christina. Vyzerá dobre, nie?

Už je to dosť obeda, takže mám pocit, že moja voľba hranoliek je platná. Kocovina tiež vyrába aj veľa možností v mojej lebke. Požiadam hlboké vyprážané sacharidy.

Hamburger s bravčovým mäsom Jalapeño tiež pomáha hromady!

Bol to veľmi skvelý týždeň – dúfame, že súhlasíte. Teraz sa poďme na predstavenie na Vianoce!

Na zdravie – Jim a Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post