Zoznámte sa s Standy – náš osobný asistent v Číne

Čoskoro po začatí našich mentorských úloh v Číne v anglickej inštitúcii Shane v Yangzhou sme uspokojili nášho dobrého priateľa Standy. Úlohou Standdy je ponúknuť zahraničnému mentorskému personálu s pomocou na plný úväzok. Krátko po tom, čo začal, všetci sme si uvedomili, že bude aj našim veľkým dobrým priateľom.

*Výučba angličtiny v Číne bola jedným z najlepších rokov nášho života. V týchto dňoch však, ak to nechcete, môžete tiež inštruovať angličtinu na internete s Vipkidom a zarobiť si peniaze odkiaľkoľvek na svete*

Standyho čínske meno je Wu Wei (吴伟). Jeho anglické meno je celkom iné (rovnako ako mnohí Číňania, ktorí vybrali anglické mená), ale meno Standdy má zázemie. Keď mal anglického profesora, ktorého skutočne obdivoval. Meno jeho profesora bolo Stanley, ako aj keď Standdy vybral svoje anglické meno, myslel si, že si ctí svojho profesora tým, že vezme jeho meno. Nechcel však vziať svoje presné meno.

Toto je samostatné

Vždy sa mu páčilo slovo vo svojom inteligentnom telefóne „pohotovostne“, avšak z nejakého dôvodu veril, že je to výrazné. Rozhodol sa pomenovať samostatný. V niektorých prípadoch mu stále telefonujeme, pretože je vždy v pohotovosti, pripravený nám pomôcť.

[widget id = ”shortCodes-tupo-2 ″]
Standy je zábavný, rovnako ako vždy prichádza s vtipnými výrokmi, ktoré sa držia v našej skupine. Berieme ho na večere niekedy, aby sme mu poďakovali za všetku jeho pomoc. V skutočnosti mu náš manažér povedal, že je jeho úlohou spriateliť sa s nami, takže ak to nechce zistiť, len hovoríme: „Musíte. Je to vaša úloha samostatná “. Aj keď je zaplatený za pomoc, vážime si jeho priateľstvo oveľa viac ako jeho pomoc.

Standdy sa nestará o oslavu s nami!
Verím, že ostatní inštruktori, ktorí pracujú v zahraničí, by boli ohromení presne to, koľko nám poskytuje Standy. Ak požadujeme, aby sme rezervovali lístky na vlaky, vymieňali si peniaze, rezervované lety, platené účty, nákup vecí na internete alebo si len kúpite jedlo, Standy je na telefonickom hovor noc).

Keď presne povieme Standy, ako veľmi oceňujeme všetku jeho zložitú prácu, odpovedá: „Viem … Som legenda“. Ak s niečím nesúhlasí, vždy uvádza „to je nezákonné“.

Samostatný nie je len náš dobrý priateľ, ako aj pomocník, je to však aj náš čínsky učiteľ. Často mu pošlem text „Ako uvádzate _____“ a rýchlo odpovedá, aby som zaistil, že si môžem kúpiť svoje preferované jedlo alebo sa dostať zo spoločného komunikačného džemu. Keď som ho požiadal, aby ma presne poučil, ako sľúbiť v čínštine, ako aj povedal: „To je nezákonné, rovnako ako vy ste taký pán, prečo chcete takéto veci objaviť.“

Samostatný, ako aj pár chlapcov
Sú chvíle, keď sme schopní robiť veci sami, ako aj bez jeho pomoci celkovo. Keď mu povieme neskôr, zdá sa, že je z nás skutočne šťastný. Keď povedal: „Si pozoruhodný génius. dobrá práca!”

Keď sa zamietame do Standy o rozdieloch medzi spoločnosťou v Číne vs Company doma, len hovorí: „Toto je Čínska republika národov … je to cesta.“

Jedného dňa Standdy prišiel do práce s použitím dobrého saku, rovnako ako som mu povedal, že vyzerá dobre. Jeho odpoveď znie: „Nie je to trik, že som pekný muž.“

Standy sa smiech je neuveriteľne nákazlivý, ako aj keď sa chystá, celý priestor vypukne smiechom. V niektorých prípadoch, keď je kancelária úplne ticho, niekto povie Standny vtip, ako aj jeho smiech prelomí ticho a začne sa s ním všetci ostatní zasmiať.

V parku s Standy
Urobili sme veľa dobrých priateľov týkajúcich sa Číny, ale samostatný je jeden čínsky dobrý priateľ, s ktorým sa nikdy nestratíme. Je to skutočne skvelý muž, ako aj my, veľmi šťastia, že s ním pracujeme, a ešte šťastnejšie premýšľať o sebe, svojho priateľa. Všetci zahraniční inštruktori žartujú, že nerozumieme tomu, čo by sme robili bez samostatného, ​​ako je to pravda. Pomáhal, aby sa Čína stala oveľa lepšou polohou pre nás online a pomohla nám to lepšie porozumieť. Vždy budeme mať na pamäti nášho dobrého priateľa Standy.

mentor angličtina v Číne

10 dôvodov, prečo je život v zahraničí úžasný!

Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že vytvárame provízie, ak kliknete na odkazy na náš blog, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post